Tatlı Hayaller Butik Pasta, Kurabiye, Cupcake Tasarım İzmir

1. sınıf malzemeler ile hiç bir katkı maddesi kullanmadan kişiye özel olarak tasarlanan ev yapımı pasta, kurabiye ve cupcakeler ile tüm özel günlerinizde gelin birlikte tatlı hayallere dalalım...

6 Aralık 2011 Salı

Cars Pasta..


Esma hanımın oğlu Bulut, 10. doğum gününde pastasının üzerinde çok sevdiği arabalar filminin karakterlerini görmek istemiş. Aynı zamanda pastanın artistik:) olmasını da istemiş. Ben de bu sevimli karakterlerin yanına artistik unsuru olarak yıldızları ekledim.
Bu pastanın yapımı oldukça maceralı geçti aslında çünkü hastaydım ama daha kötüsü oğlum benden daha fazla hasta idi. Hatta o gece o kadar çok ateşlendi ki sabah kalktığında bütün diş etleri balon gibi şişmişti. Bir oğlumun yanına bir pastanın başına derken pastayı nasıl yaptım, ne zaman sabah oldu anlayamadım. Ama tabi söz verdiğim için zor da olsa tamamlayıp, doğum günü sahibine teslim ettim. Bu zorlu çalışmadan sonra pastanın beğenilmiş olması o gecenin tek iyi yanı oldu.
Geç de olsa sevgili Bulut'a tekrar nice mutlu yaşlar diliyorum..

2 yorum:

çeşnici Handan dedi ki...

Öncelikle oğluna ve sana çok geçmişler olsun. Pasta nefis bu kadar hasta ve zor durumdayken böyle nefis bir pasta yapman bence tebriği hak eder.Ellerine ve zevkine sağlık.

sevilsen dedi ki...

çok teşekkür ederim..
Sevgiler,
Sevilsen